Makrofotografie na zahradě.

27.8.2012

Na co právě myslím. Ptal se mě nedávnu přítel fotograf jak a proč fotografuji. Trochu mě zaskočil, i tak jsem mu odpověděl takto: To jak fotografuji, nechávám na druhých. Prvotními kritiky jsou lidé z mého nejbližšího okolí. Když dělám něco, co má hlubší význam a považuji to za důležité, tak to nejprve ukazuji manželce a dětem.
(celý příspěvek)

O autorské výstavě fotografií ANTONÍN VYSTRČIL - FOTOGRAFIE ... tak trochu jinak

20.8.2012

V Praze proběhla ve dnech 16. - 19. srpna 2012 výstava fotografií pod názvem ANTONÍN VYSTRČIL - FOTOGRAFIE ...
(celý příspěvek)

Jak fotografuji včely.

19.8.2012

Chcete-li mít pěkné makrofotografie, nemusíte cestovat nikam daleko. Stačí Vám, stejně jako jsem to učinil já, vyjít ven na zahradu, pokud ji máte a jinak stačí zajít třeba na louku, k rybníku, nebo do lesa. My dnes zůstaneme na mé zahradě a ukáži Vám, jaké snímky jsem odpoledne pořídil. No a řekneme si k nim i něco. Teď je zrovna příhodná doba na fotografování makra hmyzu a květin.
(celý příspěvek)

Antonín Vystrčil - autorská výstava fotografií FOTOGRAFie ... tak trochu jinak.

13.8.2012

Zvu Vás co nejsrdečněji na výstavu autorských fotografií. která se koná právě v Praze- Toulcově Dvoře.   Antonín Vystrčil .
(celý příspěvek)

Autorská výstava fotografií FOTOGRAFIE ... tak trochu jinak.

12.8.2012

Výstavu svých autorských fotografií FOTOGRAFIE ... tak trochu jinak na které vystavuji fotografie z projektu 2 stromy a makrofotografie z říše zvířat, rostlin a přírody proběhne v termínu od čtvrtka 16. srpna do neděle 19.
(celý příspěvek)

Jak se rodil projekt 2 stromy

12.8.2012

V poli na Vysočině jsem uviděl dva stromy - dvě lípy. Líbily se mi a párkrát jsem je fotografoval. Když jsem jich měl více umístit jsem je na web. Líbili se mi a líbili se i ostatním, kteří na moje stránky chodili a chodí. chodí a tak mě to začalo bavit.
(celý příspěvek)