Návštěvní kniha

Jméno *:
Předmět:
Zpráva *:
Antispam *:
Hvězdičkou(*) označené položky jsou povinné!
zita
25.11.2014 10:55:13
Předmět: fotky
tondo nafotis me ?
Tonda
1.12.2014 00:58:45
Věřím, že se dohodneme, pošli kontakt na antvy@seznam.cz. ...
zita
3.12.2014 10:41:53
ja bych chtela nejaky fotky akty pro meho pritele jaromira na vanoce
Jana Zahradníková
23.9.2014 22:48:22
Předmět: moc milé
děkuji za krásný blog a za milé počtení a krásná fota, ještě jsem nestačila pročíst vše, ale ráda si zde počtu, děkuji a přeji krásné chvíle s fotoaparátem, je to jiné dívání se na okolní svět a fotky vždy připomenou ty krásné a úžasné pocity, vrací zpět na ta místa a člověk znovu prožije ten okamžik
Tomáš Waidhofer, Brno
23.2.2014 21:09:06
Předmět: Dík za recenzi ubrousků.
Ahoj Tondo, dík za recenzí ubrousků na stránkách HOLSE i za reklamu na Facebooku. Ať se Ti daří ve všem do čeho se pustíš. Teď hlavně s projektem Z_KUCHYNĚ. Měj se. Tomáš.
Antonín Vystrčil
27.2.2014 23:16:48
Já myslím, že pokud někdo nakoupí a je spokojený, pak by mu mělo stát za to, zmínit se o tom tomu, u koho nakoupil, zároveň tím zákazník dává na vědomí široké veřejnosti, aha, tak tady je něco dobrého. Asi tak.
Vladimír Vystrčil
25.1.2014 10:28:23
Ahoj Tondo, vidím, že tě ten tvůj koníček z dětsví neopustil, pěkné fotografie. Vysočina je velmi fortogenická, občas tam s tou naší bandou vyrážíme na vandr. Jak se jinak máš a co děláš kromě fotografování. Jestli budeš mít čas a náladu ozvi se mi na e-mail: vystrcil.vlad@seznam.cz. Ahoj Vláďa
Antonín Vystrčil
31.1.2014 01:10:36
Děkuji. A zároveň slibuji, že si čas určitě během tohoto víkendu udělám, na pár emailových řádků. Zdraví Tě s rodinou Tonda.
Svatopluk Hlavačka
13.1.2014 16:07:00
Předmět: Kontakt
Pane Vystrčil, pěkné. Prosím o poslání Vaší mailové adresy. hlavacka@beltplast.cz Něco Vám přepošlu. Hodně Zdraví S.H.
Antonín Vystrčil
31.1.2014 00:45:47
Děkuji - a mám radost, jako vždy, když se moje fotografie líbí. Ať je to na výstavách, které pořádám, nebo i během soutěží, kterých se účastním, ale i a při dalších příležitostech. Prostě - děkuji. Moc se omlouvám, že reaguji až dnes. Ale jednak jsem byl přes víkend v Německu a během týdne nyní využívám počasí a jezdím fotografovat zimní Vysočinu a námrazy, protože konečně začal padat na Vysočině sníh a hlavně - mrzne a sníh drží. Až teď si uvědomuji, že na těchto stránkách není e-mailový odkaz. Takže napravuji - antvy@seznam.cz
Ctirad Novák
4.1.2014 23:37:08
Předmět: zjem o komunikaci
Měl bych zájem o to naučit se fotografovat. Umím dělat s počítačem. K vánocum jsem dostal zrcadlovku. tak bych to chtěl umět. kde a jak se mám přihlásit.
Antonín Vystrčil
31.1.2014 01:06:02
Děkuji za Váš projevený zájem. Stačí napsat na email - výše uvedený - antvy@seznam.cz . A pak určitě najdeme společnou cestu jak pomoci, a může to být i pro obě strany výhodný barter, já Vás naučím fotografovat a postprodukci a Vy mi pomůžete s novými nebo zajetými projekty. A pokud umíte pracovat s Excelem a nebo ovládáte Access, tak využiji i to a není co řešit. Stále přijímám do mladého kolektivu další tvůrce webů pro práce na mých projektech i na Vašich vlastních projektech pokud najdeme vzájemnou shodu. Budou vypsány dva termíny fotokurzů v dubnu Sklené a v květnu Doubrava. Termíny a zbylá místa budu upřesňovat. Kurzy je možné se již předběžně přihlásit a zamluvit si místo, vzhledem k tomu, že na každý termín beru pouze po 9 účastnících. Doprava vlastní, nebo může být zajištěna svozem z Brna. Kromě toho pořádám individuální kurzy v těchto lokalitách, nebo dalších místech na Vysočině podle dohody a Vašeho zájmu.
Jana Dlouhá
15.7.2013 09:58:03
Předmět: Pořád se učíme.
Moc se mi líbí tyto stránky. Občas na ně kouknu, když se potřebuji něco z fotografování přiučit. jenom si přeji, aby toho tady bylo víc. Přeji vám hodně spokojených čtenářů jako jsem já.
Marek
12.3.2013 10:04:49
Předmět: Krásné počtení
Díky za stránku, kde se člověk něco dozví !
Anna Kostic
9.9.2012 21:27:07
Předmět: Makrofotografie.
Objevila jsem na netu tyto stránky. Bylo to náhodou. A sice, když jsem si zadala do Googlu heslo makrofotografie. Hledala jsem nějaké hezké fotgrafie květin. A když jsem našal tyto stránky, uvědomila jsem si, že některé tyto fotografie už vlastně znám. Jenom jsem nevěděla odkud. Přišla jsem na to až když jsem zase probírala svoje fotky na Picasu. No jasně je to Tonda antvy. Tak to mě dostalo, ještě jsem se přesvědčila a zadala do Goglu antvy. Tak je to ono. Díky Tondo antvy za pěkné chvíle s fotografií. Anna Kostic.
Mahovský
9.9.2012 16:09:16
Předmět: Proč, zač, nač,...?
Proč fotografovat až zas tak jednoznačné to není, ale na druhé straně se nabízí vysvětlení. Mělo by to vlastně začít tím, jak jsem se k fotografování dostal, jak mne to baví, že fotím vlastně pro vzpomínání a to jak rodiny, tak případně dalších účastněných osob. Téma pak tedy může být různé, neboli náhodné i když převážet může jeden námět, jako např. u Tebe, příteli, 2 stromy. Jenom bych dodal, že k Tvé práci už není až tak co dodat, spíš tedy jen zírám. S pozdravem - Pepík
Fotografův Blog
10.9.2012 10:46:06
Děkuji Pepo za tuhle poznámku. Mám radost, že to píšeš právě Ty, který za svůj život stihl také tolik krásy zvěčnit pomocí kamery. A teď k tomu - co píšeš. Víš, když začíná den a já mohu jít fotografovat do přírody, a nebo jen na zahradu u domu, a u mě to není zase tak samozřejmé s tím fotografováním, jak o tom tady píši - tak si říkám: Kdybych jen jednu jedinou fotografii večer, a nebo zítra, po pečlivém prohlédnutí v počítači, mohl vybrat, budu spokojený a šťastný. Tak jako jsem byl spokojený spolu s rodinou v sobotu, kdy jsem Majce a Tomášovi mohl předvést snímek, který si prohlížíte, a že je Vás hodně, i podle reakcí na Picasa, ano - makrofotografii Kněžice rudonohé. A rád bych, aby takových fotografií bylo letos ještě pár, ale vím, že přišla-li podobná situace po roce, kdy jsem zvěčnil Kněžici trávozelenou, mimochodem, také je tu na stránkách, tak to zase s tím přáním, není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá, má-li to za něco stát. Ale člověk musí doufat a věřit, třeba mi štěstí zase přijde naproti, jako v tomto případě. Majka odpoledne - nebo spíš v podvečer, abych byl přesný, volala: Pojď se podívat, je tady na zahradě něco hroznýho. Nějaký divný brouk. Úplně přesně to radši nebudu citovat. Tak to asi tak. Ještě jednou Pepo děkuji. S přáním pevného zdraví a krásných dní, pozdravuje Tebe a ostatní, tady na stránkách, Tonda. Antonín Vystrčil autor projektu 2stromy. FOTOGRAFie ... tak trochu jinak.