Návštěvní kniha

Jméno *:
Předmět:
Zpráva *:
Antispam *:
Hvězdičkou(*) označené položky jsou povinné!
Ctirad Novák
4.1.2014 23:37:08
Předmět: zjem o komunikaci
Měl bych zájem o to naučit se fotografovat. Umím dělat s počítačem. K vánocum jsem dostal zrcadlovku. tak bych to chtěl umět. kde a jak se mám přihlásit.
Antonín Vystrčil
31.1.2014 01:06:02
Děkuji za Váš projevený zájem. Stačí napsat na email - výše uvedený - antvy@seznam.cz . A pak určitě najdeme společnou cestu jak pomoci, a může to být i pro obě strany výhodný barter, já Vás naučím fotografovat a postprodukci a Vy mi pomůžete s novými nebo zajetými projekty. A pokud umíte pracovat s Excelem a nebo ovládáte Access, tak využiji i to a není co řešit. Stále přijímám do mladého kolektivu další tvůrce webů pro práce na mých projektech i na Vašich vlastních projektech pokud najdeme vzájemnou shodu. Budou vypsány dva termíny fotokurzů v dubnu Sklené a v květnu Doubrava. Termíny a zbylá místa budu upřesňovat. Kurzy je možné se již předběžně přihlásit a zamluvit si místo, vzhledem k tomu, že na každý termín beru pouze po 9 účastnících. Doprava vlastní, nebo může být zajištěna svozem z Brna. Kromě toho pořádám individuální kurzy v těchto lokalitách, nebo dalších místech na Vysočině podle dohody a Vašeho zájmu.
Jana Dlouhá
15.7.2013 09:58:03
Předmět: Pořád se učíme.
Moc se mi líbí tyto stránky. Občas na ně kouknu, když se potřebuji něco z fotografování přiučit. jenom si přeji, aby toho tady bylo víc. Přeji vám hodně spokojených čtenářů jako jsem já.
Marek
12.3.2013 10:04:49
Předmět: Krásné počtení
Díky za stránku, kde se člověk něco dozví !
Anna Kostic
9.9.2012 21:27:07
Předmět: Makrofotografie.
Objevila jsem na netu tyto stránky. Bylo to náhodou. A sice, když jsem si zadala do Googlu heslo makrofotografie. Hledala jsem nějaké hezké fotgrafie květin. A když jsem našal tyto stránky, uvědomila jsem si, že některé tyto fotografie už vlastně znám. Jenom jsem nevěděla odkud. Přišla jsem na to až když jsem zase probírala svoje fotky na Picasu. No jasně je to Tonda antvy. Tak to mě dostalo, ještě jsem se přesvědčila a zadala do Goglu antvy. Tak je to ono. Díky Tondo antvy za pěkné chvíle s fotografií. Anna Kostic.
Mahovský
9.9.2012 16:09:16
Předmět: Proč, zač, nač,...?
Proč fotografovat až zas tak jednoznačné to není, ale na druhé straně se nabízí vysvětlení. Mělo by to vlastně začít tím, jak jsem se k fotografování dostal, jak mne to baví, že fotím vlastně pro vzpomínání a to jak rodiny, tak případně dalších účastněných osob. Téma pak tedy může být různé, neboli náhodné i když převážet může jeden námět, jako např. u Tebe, příteli, 2 stromy. Jenom bych dodal, že k Tvé práci už není až tak co dodat, spíš tedy jen zírám. S pozdravem - Pepík
Fotografův Blog
10.9.2012 10:46:06
Děkuji Pepo za tuhle poznámku. Mám radost, že to píšeš právě Ty, který za svůj život stihl také tolik krásy zvěčnit pomocí kamery. A teď k tomu - co píšeš. Víš, když začíná den a já mohu jít fotografovat do přírody, a nebo jen na zahradu u domu, a u mě to není zase tak samozřejmé s tím fotografováním, jak o tom tady píši - tak si říkám: Kdybych jen jednu jedinou fotografii večer, a nebo zítra, po pečlivém prohlédnutí v počítači, mohl vybrat, budu spokojený a šťastný. Tak jako jsem byl spokojený spolu s rodinou v sobotu, kdy jsem Majce a Tomášovi mohl předvést snímek, který si prohlížíte, a že je Vás hodně, i podle reakcí na Picasa, ano - makrofotografii Kněžice rudonohé. A rád bych, aby takových fotografií bylo letos ještě pár, ale vím, že přišla-li podobná situace po roce, kdy jsem zvěčnil Kněžici trávozelenou, mimochodem, také je tu na stránkách, tak to zase s tím přáním, není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá, má-li to za něco stát. Ale člověk musí doufat a věřit, třeba mi štěstí zase přijde naproti, jako v tomto případě. Majka odpoledne - nebo spíš v podvečer, abych byl přesný, volala: Pojď se podívat, je tady na zahradě něco hroznýho. Nějaký divný brouk. Úplně přesně to radši nebudu citovat. Tak to asi tak. Ještě jednou Pepo děkuji. S přáním pevného zdraví a krásných dní, pozdravuje Tebe a ostatní, tady na stránkách, Tonda. Antonín Vystrčil autor projektu 2stromy. FOTOGRAFie ... tak trochu jinak.
peťo zo sLOVEnska
9.9.2012 04:50:30
Předmět: Zdravím Tondo
Tak vidím, že máš dve nove super fotografie a chcem k ním napísaž len toľkoto : neviem prečo, ma nikdy nenapadlo fotiť chrobákov, hmyz, leda tak lienku či motýle, no bude to asi tym, že na tro treba riadne dlhú chvíľu čakania a ja tu trpezlivosť mám, ale využívam ju na iné chvíle v mojom živote. Takže podobné fotografie si rád pozriem, obdivujem ich, ale nefotím.
Karel Novák
5.9.2012 22:32:05
Předmět: Fotografujeme makro v přírodě
Dobrý den, rád fotografuji makro. Mám foťák Panasonic s 15x přiblížením, ale fotografie nemám jako Vy. Posílám Vám e-mailem moje tři fotky a budu rád, když mi k tomu něco napíšete. Co mám dělat, jak to nastavit, aby fotky byly lepší. rád fotím hmyz, alo někdy je to rozmataný.Děkuji Vám za odpověď.
Antonín Vystrčil
5.9.2012 23:50:12
Děkuji Vám, za Váš dotaz. Potěšil mě, stejně jako mě těší Váš zájem o makrofotgrafii. Těší mě příchozí e-maily, na které odpovídám. Vaše fotografie si teprve pořádně prohlédnu a pošlu Vám na ně odpověď e-mailem. Již při prvotním prohlédnutí, některé věci bych asi dělal jinak a také Vám poradím, jakých chyb se je potřeba vyvyrovat. Budu-li mít Váš souhlas, mohu fotografie oskenovat, umístit je na stránky FotografuvBlog.cz a vysvětlení poslouží i ostatním zájemcům o makrofotografii a navíc, nemusíte tím pádem znát jenom můj osobní názor, ale prostor k vyjádření dostanou i jiní fotografové, kteří si prhlížejí tyto stránky. Takže děkuji a zdravím Vás. Dobré světlo a pevnou ruku.
admin
5.9.2012 20:17:33
Předmět: Nová návštěvní kniha
Vítejte v návštěvní knize FotografůvBlog.cz.