Návštěvní kniha

Jméno *:
Předmět:
Zpráva *:
Antispam *:
Hvězdičkou(*) označené položky jsou povinné!
peťo zo sLOVEnska
9.9.2012 04:50:30
Předmět: Zdravím Tondo
Tak vidím, že máš dve nove super fotografie a chcem k ním napísaž len toľkoto : neviem prečo, ma nikdy nenapadlo fotiť chrobákov, hmyz, leda tak lienku či motýle, no bude to asi tym, že na tro treba riadne dlhú chvíľu čakania a ja tu trpezlivosť mám, ale využívam ju na iné chvíle v mojom živote. Takže podobné fotografie si rád pozriem, obdivujem ich, ale nefotím.
Karel Novák
5.9.2012 22:32:05
Předmět: Fotografujeme makro v přírodě
Dobrý den, rád fotografuji makro. Mám foťák Panasonic s 15x přiblížením, ale fotografie nemám jako Vy. Posílám Vám e-mailem moje tři fotky a budu rád, když mi k tomu něco napíšete. Co mám dělat, jak to nastavit, aby fotky byly lepší. rád fotím hmyz, alo někdy je to rozmataný.Děkuji Vám za odpověď.
Antonín Vystrčil
5.9.2012 23:50:12
Děkuji Vám, za Váš dotaz. Potěšil mě, stejně jako mě těší Váš zájem o makrofotgrafii. Těší mě příchozí e-maily, na které odpovídám. Vaše fotografie si teprve pořádně prohlédnu a pošlu Vám na ně odpověď e-mailem. Již při prvotním prohlédnutí, některé věci bych asi dělal jinak a také Vám poradím, jakých chyb se je potřeba vyvyrovat. Budu-li mít Váš souhlas, mohu fotografie oskenovat, umístit je na stránky FotografuvBlog.cz a vysvětlení poslouží i ostatním zájemcům o makrofotografii a navíc, nemusíte tím pádem znát jenom můj osobní názor, ale prostor k vyjádření dostanou i jiní fotografové, kteří si prhlížejí tyto stránky. Takže děkuji a zdravím Vás. Dobré světlo a pevnou ruku.
admin
5.9.2012 20:17:33
Předmět: Nová návštěvní kniha
Vítejte v návštěvní knize FotografůvBlog.cz.