A ještě trochu čtení. ...

25.9.2012

A říkal nám autor - Tonda, ať tady napíšeme, že mu s Vámi v Brně bylo moc fajn. A za celý jeho realizační tým mohu říci, že nám taky. A nemáte smutnět. Více na těchto stránkách. A to je zatím vše, co jsem měl napsat.
(celý příspěvek)

A jak to vypadalo 20.září 2012-19.19hod-Brno-Mahenovo divadlo

25.9.2012

Tak je za námi další vernisáž. Děkujeme všem za jejich podporu. Děkujeme fotografce Aničce Peckové - za její krásné fotografie z akce. Děkujeme Kristiánu Chalupovi, že u něj v talk show dostal fotograf Antonín Vystrčil autor projektu 2stromy a projektu ANTONIN VYSTRCIL ..
(celý příspěvek)

Fotografujema na louce a u vody.

11.9.2012

Fotografie od vody patří k obtížným a časově náročným činnostech fotografa. A tady mluvím o fotografování hmyzu v jejich přirozeném přírodním prostředí. Podle mého názoru to je nejjednodušší způsob jak poznat chování jednotlivých druhů. Práce v ateliáru a ateliérové fotografie hmyzu jsou také potřebné pro dokumentování životních období jednotlivých druhů, ale těmi se nyní zabývat nebudeme. .
(celý příspěvek)

Z říše hmyzu. Kněžice rudonohá.

8.9.2012

Tak tohle fotografování jsem dělal dnes. A ještě Vám k tomu něco napíši a rozeberu detaily fotografování.Zatím si prohlížejte, co krásného jsem pozoroval ...
(celý příspěvek)

Fotografie s příběhem.

4.9.2012

Knih o tom jak fotografovat je hodně. Navíc každý má svá oblíbená témata o která se zajímá a o kterých ve velké většině hodně ví a nebo by měl vědět, pokud se jimi chce zabývat. A ke zdokonalování mu pak slouží například workshopy, s kterými se roztrhl pytel. Jsou takové které stojí za to si zopáknout a pak jít i s pokročilými na další cesty za poznáním. Ale jen málo kdo vám řekne "proč" fotografovat, proč volit právě ono téma.
(celý příspěvek)